УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » #Велике_Будівництво. Розмітка на дорозі Р-66 поблизу населеного пункту Тошківка

#Велике_Будівництво. Розмітка на дорозі Р-66 поблизу населеного пункту Тошківка

Як вже повідомлялося, закінчені роботи за маршрутом «Сєвєродонецьк – Золоте». Цей маршрут складається з двох  ділянок  автомобільних доріг Р-66  та Т-13-16 загальною протяжністю 44 кілометри. Ремонт  проводиться у рамках  проєкту #Велике_Будівництво. Наприкінці вересня була проведена горизонтальна розмітка та встановленні сигнальні  стовпчики.

До вашої уваги – фото поблизу населеного пункту Тошківка.

Розмітка була нанесена методом холодного пластику.  Використання холодного пластику для розмітки забезпечує кращу видимість, підвищує безпеку руху, створює функціональне і естетично-привабливе покриття.

Хід проведення робіт знаходився під контролем замовника – Служби автомобільних доріг у Луганській області. 

Загалом плануємо у 2021 році відремонтувати 241 км доріг державного значення на Луганщині. Всього за проєктом «Велике Будівництво» упродовж двох років (2020 та 2021 рр.) капітальним та поточним ремонтом буде охоплено 461 км доріг. Це більш ніж третина доріг державного значення (1200 км) області.

Про хід виконання робіт на мостах та дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.