УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » #Велике_Будівництво. Розмітка на дорозі Р-66 поблизу населеного пункту Біла гора

#Велике_Будівництво. Розмітка на дорозі Р-66 поблизу населеного пункту Біла гора

На Луганщині закінчені роботи за маршрутом «Сєвєродонецьк – Золоте». Цей маршрут складається з двох  ділянок  автомобільних доріг Р-66  та Т-13-16.  Ремонт  проводиться у рамках  проєкту #Велике_Будівництво. Дорога  проходить через населені пункти – Сєвєродонецьк, Лисичанськ. До вашої уваги – фото поблизу населеного пункту Біла гора.

Нагадаємо, у 2020 році були зроблені основні роботи  на дорозі Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ  та забезпечено безперешкодний проїзд. 

У поточному році дорожники (генпідрядник ТОВ «Ростдорстрой» з іншим субпідрядниками) завершили  влаштування примикання з іншими другорядними дорогами, зробили з’їзди/виїзди.

Влітку на ділянці на дорозі Р-66 було завершено укладання верхнього шару асфальтобетону та проведені  роботи  з організації дорожнього руху. 

Наприкінці вересня була проведена горизонтальна розмітка та встановленні сигнальні  стовпчики. Розмітка зроблена методом холодного пластику. Холодний пластик має високу стійкість до дії атмосферних факторів, характеризується хімічною стійкістю, стійкістю до перепадів температур і зносостійкістю.

Нагадаємо, на дорога Т-13-16  під’їзд до міста Первомайськ км 0+000 – км 8+200 (протяжність ділянки ремонту  8,2 км) проходить через  населений пункт Гірське, Золоте (Попаснянський район). Роботи повністю закінчені. Ділянка введена в експлуатацію у червні поточного року.

Місце розташування маршруту «Сєвєродонецьк – Золоте» на мапі  – https://goo.gl/maps/U5RKRJ7Up4v1f8mn7

Про хід виконання робіт на мостах та дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.