УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » «Велике Будівництво» у фотографіях. Дорога Н-21 від Новоайдару до села Штормове: Було – Стало

«Велике Будівництво» у фотографіях. Дорога Н-21 від Новоайдару до села Штормове: Було – Стало

У 2021 році продовжаться роботи в рамках проєкту #Велике_Будівництво  за маршрутом від  Старобільська до Новоайдару – загальна протяжність більш ніж 40 км.

Дорога Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк,  проходить через населені пункти  Старобiльськ, Половинкине, Байдівка, Шульгинка, Штормове, Переможне, Денижникове, Новоайдар.

Роботи виконують два підрядники – ТОВ «Ростдорстрой» (км 0 +000 – км 20 +000)  та ТОВ «Автомагістраль-Південь»  (км 20+000 – км 39+960).

Дорога Н-21 – була однією  з проблемних на Луганщині.  На деяких ділянках на маршруті від Старобільська до Новоайдару,  дорожнє покриття  абсолютно зношене, а пересуватися по такій дорозі було небезпечно. 

Внаслідок того, що останні вісім років на цьому відрізку автошляху не проводилось необхідних ремонтних робіт при значній інтенсивності руху великовантажного транспорту, дорожнє покриття перебуває в незадовільному стані та потребує повного відновлення.

По всій протяжності маршруту закінчено  фрезерування зношеного дорожнього покриття. Закінчено укладання нижнього шару асфальтобетону. Проводилися  роботи по розширенню дорожнього полотна до 8 м (ширина дороги була 7 метрів). 

Укладання верхнього шару зроблено 28 км із 40. ТОВ «Ростдорстрой» - 18 км (з 20 км) та ТОВ «Автомагістраль-Південь» - 12 км (з 20 км).

Проєктом передбачене: фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття, посиленої дорожньої основи з щебенево-піщаної суміші та двошарового асфальтобетонного покриття. Проєктом  передбачено також влаштування тротуарів та зовнішнього освітлення у населених пунктах, через які проходить траса, влаштування з’їздів та примикань, автобусних зупинок, бар’єрного огородження, дорожніх знаків, сигнальних стовпчиків та нанесення дорожньої розмітки.

По всьому маршруту Старобільськ – Новоайдар, придорожню смугу розчистили  від чагарників та дрібнолісся.

У  2021 році закінчення робіт,  нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків та закінчення установлення бар’єрного огородження. 

На фото – Дорога Н-21 від селища Новоайдар до села Штормове (км 20+000 – км 39+960).

Роботи  виконувало підприємство-підрядник ТОВ «Автомагістраль-Південь».  Замовник робіт – Служба автомобільних доріг у Луганській області.

Роботи, які були розпочаті на Луганщині за проєктом  #Велике_Будівництво  продовжаться  у 2021 році.

Про хід виконання робіт на дорогах та мостах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.