УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » #Велике_Будівництво. Відновлюємо міст, який було збудовано у 1950 році та капітально не ремонтували жодного разу

#Велике_Будівництво. Відновлюємо міст, який було збудовано у 1950 році та капітально не ремонтували жодного разу

На Луганщині, на дорозі Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове  –  Лисичанськ  –  Луганськ тривають роботи з відбудови мостів.

Всього у рамках проєкту #Велике_Будівництво ведеться  ремонт трьох штучних споруд на  дорозі Р-66, а саме:  капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю на км 192+862,  мосту на км 182+933,  мосту через річку Біленька на км 188+578 (населений пункт Гірське).

На вказаних об’єктах працюють мостобудівники ТОВ "УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ" (Київ). Зазначені споруди відносяться до малих мостів, але вони потребують капітального ремонту. Орієнтовна дата закінчення –  липень  поточного року. Мостобудівники дотримуються графіку проведення ремонтних робіт, працюють без вихідних.

17 червня було розпочато демонтаж мосту на км 182+933 дороги Р-66. Організація дорожнього руху здійснюється по відокремленому об’їзду тимчасової схеми, згідно з 150420-04-ОДР. Схема об’їзду додається.

Андрій Дмитрович Мостовой – старший виконроб  ТОВ "УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ" розповів, що після отримання всіх необхідних дозвільних документів, по мосту на км 182+933, була впорядкована  тимчасова об’їзна дорога, встановлені  відповідні знаки, зроблені необхідні заходи щодо  організації дорожнього руху. Об’їзд створено поруч існуючого мосту на відстані 100 метрів. 

На об’єкті відбудеться встановлення двухочкової труби великого діаметру.   За сприянням погоди, орієнтовна дата  закінчення робіт на об’єкті – липень 2021 року.  

Проєктом передбачено повну заміну мостового полотна з улаштуванням монолітної залізобетонної плити проїзної частини, гідроізоляція, захисний шар асфальтобетону та верхній шар асфальтобетону.

Заступник директора ТОВ "УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ" Юрій Драч повідомив про те, що майже закінчено капітальний ремонт мосту через річку Біленька (Гірське) на км 188+578.  Наближаються до завершення  роботи з капітального ремонту шляхопроводу  на км 192+862.  На вказаних об’єктах тривають роботи на суходолі, тобто знизу мосту, а саме –  очищення опор, обробка оголених ділянок, тривають  штукатурні  роботи.  

Місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується, люди працюють у спецодязі, організовано реверсний рух, встановлені знаки та огорожа.

Хід проведення робіт, дотримання технологичного циклу знаходяться  під щоденним контролем спеціалістів Служби автомобільних доріг у Луганській області та незалежних експертів. ТОВ "ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ "АВТОМАГІСТРАЛЬ" (Київ) веде незалежний технічний нагляд за будівництвом всіх трьох об’єктів на дорозі Р-66.

Окрім зазначених об’єктів, тривають роботи інших спорудах. Ремонтуємо міст через річку Айдар на км 42+533 автомобільної дороги державного значення Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар.   Підрядник - ТОВ «Мостстройком» (м. Дніпро).  У найближчі дні будуть проводитися роботи по влаштуванню верхнього шару на самому мосту з нового асфальтобетону. Наразі тривають роботи знизу мосту, з понтонів. Місце розташування на мапі  - https://goo.gl/maps/QBTVQE7th6FXGVw1A

Дорога Т-13-14 КПП «Просяне» – Біловодськ – Широкий – міст через річку Журавка на км 37+913.  Визначено підрядника - ТОВ "УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ" (Київ). Розпочато підготовчі роботи. Орієнтовна дата початку робіт на об’єкті – кінець червня поточного року. Місце розташування на мапі  - https://goo.gl/maps/2Xcve8yXdZdiv75U8

Розробляється проектна та тендерна документація по інших штучних спорудах.

Нагадаємо, однією з головних проблем дорожньої інфраструктури Луганщини є проблема старих мостів, шляхопроводів.  Загалом на Луганщині налічується близько 200 мостів, шляхопроводів та інших штучних споруд. Більша частина з них була збудована 50-60-70 роки минулого століття.   Жодного разу вони не ремонтувалися капітально.  Проїжджа частина на мостах, асфальтобетонне покриття і опори, потребують капітального ремонту, а подекуди – повної заміни. 

На фото – Міст на км 182+933, дороги Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове  –  Лисичанськ  –  Луганськ, Луганська область.

Про хід виконання робіт на мостах та дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.