УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » #Велике_Будівництво. Відремонтовано міст через річку Біленька

#Велике_Будівництво. Відремонтовано міст через річку Біленька

Завершено капітальний ремонту  мосту через річку Біленька (населений пункт Гірське)  на км 188+578 дороги  Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове  –  Лисичанськ  –  Луганськ.

Капітальний ремонту  мосту проводило ТОВ "УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ" (Київ). Наразі документи передані в Державну архітектурно-будівельну інспекцію України (ДАБІ), яка видасть документ про офіційний ввід об’єкту в експлуатацію.  

Міст через річку Біленька було збудовано в 1978 році. За  роки експлуатації міст зазнав істотних ушкоджень.  

Після капітального ремонту міст через  річку Біленька має довжину – 24,65 метрів, ширину – 13,7 метрів. Проїжджа частина мосту – 9,5 метрів, два тротуари по 2,1 метра.

Роботи розпочалися в  квітні поточного року.  Проєктом капітального ремонту було передбачено наступне:

  • Роботи  зверху мосту:  демонтаж  старого покриття, проведено армування проїжджої та тротуарної частин, бетонування монолітної плити, встановлення  бар’єрного та перильного огородження,  встановлення  бортового каменю,  укладання гідроізоляції,  покладання двох шарів асфальтобетону, розмітка.
  • Роботи  знизу мосту: очищення опор, обробка оголених ділянок,  штукатурні роботи.

У липні-серпні поточного року було укладено верхній  шару асфальтобетону; закінчені роботи  знизу мосту: очищення опор, обробка оголених ділянок,  штукатурні роботи, була нанесена горизонтальна розмітка, встановлені сигнальні стовпчики.

Місце розташування мосту на мапі  - https://goo.gl/maps/YTw4HsTwQTyBwqRg7

ТОВ "ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ "АВТОМАГІСТРАЛЬ" (Київ) вела незалежний технічний нагляд за будівництвом шляхопроводу через залізницю на км 192+862,  мосту на км 182+933,  мосту через річку Біленька на км 188+578 (Гірське) на дорозі Р-66. Роботи на всіх зазначених об’єктах закінчені.

Всього на дорозі Р-66, на ремонті штучних споруд, працювало  понад 30 робітників.  Окрім фахових спеціалістів підрядника, були залучені мешканці Лисичанська та навколишніх населених пунктів. Робітники, які знайшли роботу у рамках проєкту #Велике_Будівництво на Луганщині, мають відповідний досвід (арматурники, бетонники, промислові будівельники).

Наразі мостобудівники ТОВ "УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ"  перейшли до нового об’єкту. На дорозі Т-13-14   КПП «Просяне» – Біловодськ – Широкий – на км 37+913 проводиться капітальний ремонт мосту через річку Журавка.   Місце розташування на мапі  - https://goo.gl/maps/2Xcve8yXdZdiv75U8

Хід проведення робіт, дотримання технологичного циклу знаходяться  під щоденним контролем спеціалістів Служби автомобільних доріг у Луганській області та незалежних експертів.

Нагадаємо, загалом на Луганщині налічується близько 200 мостів, шляхопроводів та інших штучних споруд. Більша частина з них була збудована 50-60-70 роки минулого століття.   Жодного разу вони не ремонтувалися капітально.  Проїжджа частина на мостах, асфальтобетонне покриття і опори, потребують капітального ремонту, а подекуди – повної заміни. 

На фото – етапи капітального ремонту мосту через річку Біленька у с. Гірське.   Дорога Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове  –  Лисичанськ  –  Луганськ, Луганська область.

Про хід виконання робіт на мостах та дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.