Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Виконання обов’язків начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області покладено на Юрія Бережного

Виконання обов’язків начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області покладено на Юрія Бережного

Згідно з наказом в.о.голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака від 03.08.2018, виконання обов’язків начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області покладено на Бережного Юрія Миколайовича.

В наказі, зокрема, зазначається: «Покласти на Бережного Юрія Миколайовича, заступника начальника з ремонту, експлуатаційного утримання автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у Луганській області, виконання обов’язків начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області з 7 серпня 2018 року».

До свого призначення Юрій Бережной (з 12 лютого 2018 року) очолював Управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг Луганської облдержадміністрації.

Юрій Миколайович Бережной вищу освіту здобув у Луганському державному педагогічному інституті імені Тараса Шевченка та Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля. Займався бізнесом та очолював ряд підприємств. Депутат Луганської обласної ради VI скликання (2006-2010 роки).

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області