УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Виконроб фірми-підрядника Василь Саказлий розповів про хід робіт на дорозі Н-21

Виконроб фірми-підрядника Василь Саказлий розповів про хід робіт на дорозі Н-21

Роботи на дорозі Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк, на ділянці км 39+960 – км 71+960 виконують дорожники ТОВ «Ростдорстрой». 

Василь Миколайович Саказлий  – старший виконроб  ТОВ «Ростдорстрой»  повідомив що наразі відбувається укладання нижнього шару, завтовшки 10 сантиметрів.

За його словами, під час сильних дощів наприкінці травня, роботи тимчасово призупинилися. Втім, це було ненадовго, адже як тільки знову стало ясно – роботи продовжилися.

«Зараз, під час червневої спеки, коли температура наближається до 35 С, дорожникам важко працювати, але ми працюємо. Адже маємо на меті скоріше укласти нижній шар крупнозернистого асфальтобетону та перейти до укладання верхнього шару. Всі роботи відбуваються за графіком. Якість робіт постійно перевіряють співробітники Служби автомобільних доріг», - каже старший виконроб  Василь Саказлий.

За амбітним  Укравтодору в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 193 км доріг державного значення. 

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні – 274,8 км, регіональні – 222,5 км, територіальні – 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.