Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Якість проведення робіт на дорозі державного значення Н-26 на контролі САД Луганської області

Якість проведення робіт на дорозі державного значення Н-26 на контролі САД Луганської області

На Луганщині на дорозі державного значення Н-26 «Чугуїв – Мілове»  закінчується  поточний середній ремонт. Фактично, такий вид ремонту дорівнює капітальному ремонту, оскільки було проведено  укладення нижнього вирівнюючого шару, зараз йде  укладення верхнього шару, на черзі – проведення розмітки.

Всі роботи виконуються підрядниками на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській працюють приватні підрядники, а на аварійному ямковому ремонті філії ДП «Луганський облавтодор».

«Службою автомобільних доріг в Луганській області були ретельно визначені ділянки на дорозі  державного значення Н-26,  які мали найбільші ушкодження. Там, де було доречно, проводилися роботи, з  аварійного ямкового ремонту, але на інших ділянках  проходив капітальний ремонт» - говорить начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський.

За словами Віктора Циганського, якій проінспектував роботу на дорозі Н-26  особлива увага приділяється якості проведення робіт.

«Щодо аварійного ремонту можна зазначити, що під час підготовки до ремонту застосовується метод холодного фрезерування, контролюється якість суміші, рівність покриття, спряження ремонтуємих ділянок з існуючим покриттям. Щодо капітального ремонту, можу зазначити – технологічний процес також додержується у повній мірі», - зазначає Віктор Циганський - «Під час проведення робіт дорога не перекривається,  рух транспорту відбувається по лівій, або правій стороні. Після укладання  верхнього шару,  буде укріплене узбіччя,  встановлені сигнальні стовпчики,  знаки, проведено розмітку дороги».

«Загалом всі технологічні процеси дотримуються, місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується. Ми звертаємося до водіїв з проханням щодо додержання правил дорожнього руху. Водіям варто знизити швидкість, щоб не наражати на небезпеку і самих себе, і дорожніх робітників»  - підкреслив Віктор Циганський.

Нагадаємо, що пріоритетними напрямами дорожнього будівництва на 2018 рік є автошляхи, які з’єднують область із сусідніми Харківською (Куп’янськ-Сватове) та Донецькою (Попасна-Лисичанськ, Старобільськ-Бахмут) областями.

Нагадаємо, мережа автомобільних доріг загального користування Луганської області на підконтрольній українській владі території становить 3600 км, з них  близько 1200 км автомобільних доріг загального користування державного значення,  решта -  місцевого значення. Дороги місцевого значення з січня 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці