УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Юрія Бережного призначено начальником Служби автомобільних доріг у Луганській області

Юрія Бережного призначено начальником Служби автомобільних доріг у Луганській області

Згідно з наказом в.о.голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака від 28.09.2018 (№ 313-К) Бережного Юрія Миколайовича призначено  начальником Служби автомобільних доріг у Луганській області.

В наказі, зокрема, зазначається: «Призначити Бережного Юрія Миколайовича  начальником Служби автомобільних доріг у Луганській області в порядку переведення з посади заступника начальника з ремонту, експлуатаційного утримання автомобільних доріг САД у Луганській області». Призначення відбулося з погодження Луганської облдержадміністрації - обласної військово-цивільної адміністрації від 27.09.2018 (№ 9/10-5812).

До свого призначення, Юрій Бережной з 7 серпня 2018 року обіймав посаду заступника начальника з ремонту, експлуатаційного утримання автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у Луганській області, та виконував обов’язки начальника САД  у Луганській області, раніше  (з 12 лютого 2018 року) очолював Управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг Луганської облдержадміністрації.

Юрій Миколайович Бережной вищу освіту здобув у Луганському державному педагогічному інституті імені Тараса Шевченка та Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля. Займався бізнесом та очолював ряд підприємств. Депутат Луганської обласної ради VI скликання (2006-2010 роки).

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області