УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Закінчені ремонтні роботи на дорозі Р-66 між Кремінною та Рубіжним

Закінчені ремонтні роботи на дорозі Р-66 між Кремінною та Рубіжним

Служба автомобільних доріг у Луганській області вже повідомляла про  хід робіт з поточного дрібного ремонту на дорозі  Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ км 140+000 – 145+000 (між Кремінною та Рубіжним). Днями дорожники закінчили роботи на вказаному напрямку.

До початку ремонту, дорога між Кремінною та Рубіжним  мала значні ушкодження. Тут були  – ями, вибоїни, сітка тріщин,  занедбані узбіччя. Мешканці  міста Кремінна та Кремінського району неодноразово зверталися щодо ремонту цієї автодороги.

Роботи на зазначеній дорозі Р-66 виконувало підприємство ТОВ «БК ЄВРОДОР» (місто Дніпро) – приватний  підрядник, якого було обрано за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області.  Хід ремонту,  відповідність технологічному циклу знаходилися  під контролем замовника – Служби автомобільних доріг у Луганський області.

На п’яти кілометрах на дорозі Р-66 були виконані роботи з холодного фрезерування, а також покладено  дрібнозернистий асфальтобетон завтовшки 6 см. Були також влаштовані з’їзди та впорядковане узбіччя.

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні – 274,8 км, регіональні – 222,5 км, територіальні – 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.