УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » «Закінчуємо дорогу Станиця Луганська – Сєвєродонецьк, приступаємо до робіт на інших напрямках» – Павло Цубер

«Закінчуємо дорогу Станиця Луганська – Сєвєродонецьк, приступаємо до робіт на інших напрямках» – Павло Цубер

Коли здадуть дорогу на Станицю Луганську? Де будуть ремонтувати дороги на Луганщині після закінчення маршруту Станиця Луганська – Сєвєродонецьк?

Начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Павло Цубер розповів про подальшу діяльність з розбудови дорожньої інфраструктури Луганщини у рамках проєкту #Велике_Будівництво.

«Завдяки підтримці з боку керівництва держави та Укравтодору, цьогоріч нам  вдалося досягнути значних результатів з дорожнього будівництва.

Зараз закінчуються роботи на маршруті  Станиця Луганська – Сєвєродонецьк.  Цей маршрут складається з чотирьох ділянок різних доріг – 128,2 км. З них 125,5 км – дороги державного значення та 2,7 км – місцевого значення. На одній ділянці – дорога Р-22 контрольно-пропускний пункт «Красна Талівка» – Луганськ,  км 26+630 – км 43+430  – загалом 17 км дороги – всі роботи завершені стовідсотково.

На інших ділянках – роботи також близяться до завершення: залишилося провести заходи з організації дорожнього руху (зупинки, розмітка, встановлення дорожніх знаків, облаштування з’їздів, впорядкування узбіччя). Наприкінці серпня поточного року ми повністю закінчуємо цей маршрут», – зазначив Павло Цубер.

Наразі закінчуються роботи на таких напрямках:

  • Дорога Т-13-09 Щастя – Широкий на ділянці км 0+000 – км 37+350 – на 37 км дороги. Дорога проходить через населені пункти – Тепле, Нижньотепле, Петропавлівка, Щастя.  Ведуться роботи  з облаштування з’їздів, укріплення та впорядкування узбіччя.  
  • Дорога Н-21 – Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк, на ділянці км 39+960 – км 71+960  – від Щастя до Новоайдару – загалом 32 км дороги.  Проводяться роботи з  укладання верхнього шару  з ЩМА-20. Окрім того,  проводяться роботи з облаштування з’їздів, укріплення та впорядкування узбіччя, монтажу бортового каменю (бордюру), встановлення прикрайкового лотку водовідведення. 
  • Дорога Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар, роботи проводяться на ділянці км 7+400 – км 44+960, протяжність 37,6 км.    Дорога проходить через населені пункти – Новоайдар, Айдар-Миколаївка, Новоохтирка, Смолянинове, Сєвєродонецьк. На дорозі повністю завершено  укладання верхнього шару з ЩМА-20. Наразі ведеться встановлення бортового каменю (бордюру),  облаштування з’їздів та узбіччя,  встановлення відкрилків на водопропускних трубах. На черзі – впорядкування зупинок  транспорту, встановлення дорожніх знаків,  нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.   

За  словами Павла Цубера, у минулі роки масштабно дороги на Луганщині майже не ремонтувалися. У 2017-2019-му було споруджено лише кілька десятків кілометрів.

В поточному році лише за перше півріччя 2020 року в Луганській області побудовано та реконструйовано більше 130 кілометрів доріг.

«На початку поточного року план складав 193 км. Фактично на сьогоднішній день 133 км доріг – вже відремонтовані. Це дорога Станиця Луганська – Сєвєродонецьк, а також 10 кілометрів дороги Н-26  Чугуїв – Мілове. Ділянка  (км 148+000 – 158+000) знаходиться між населеними пунктами Сватове та Містки.

У найближчий час стартують роботи ще на 210 кілометрах доріг. Ми зробимо в поточному році те, що зможемо, зрозуміло, що частина робіт буде продовжена у 2021 році», – говорить Павло Цубер.

За амбітним планом Укравтодору в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 343 км доріг.

Павло Цубер підкреслив що до підрядників, які працювали на маршруті  Станиця Луганська – Сєвєродонецьк, немає жодних нарікань.

Відзначимо, що тут працювали потужні українські дорожньо-будівельні фірми: ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», ТОВ «Ростдорстрой», ТОВ «Автомагістраль – Південь».

Всі вони працювали без вихідних, весь світовий день, до самої ночі.

На будівництві були працевлаштовані близько 250 мешканців Луганщини, всі вони були офіційно працевлаштовані та отримували гідну зарплату, працюючи на дорозі, на сучасних асфальтобетонних заводах. 

Павло Цубер наголосив на тому, що цю дорогу побудували не тільки швидко, а й якісно.

Хід проведення робіт, дотримання технологічного циклу знаходилися під щоденним контролем спеціалістів Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Окрім того, до контролю за якістю будівельних матеріалів, за ходом робіт вели нагляд експерти державного підприємства «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості», незалежні експерти та лабораторії.

«Якість проведення робіт, гарантії щодо якості не менш важливі ніж швидкість виконання робіт. Відповідно тепер все залежить від якісного експлуатаційного утримання» – зазначає  Павло Цубер.

Як повідомив  очільник  Служби автомобільних доріг у Луганській області Павло Цубер, буквально у найближчі дні стартують роботи на інших дорогах, за які відповідає Служба.

Йдеться зокрема про маршрут  «Сєвєродонецьк – Золоте».

Це автомобільна дорога Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ км 158+850 – 194+500 (протяжність ділянки ремонту 35,7 км).

Окрім того,  буде відремонтована автомобільна дорога Т-13-16 під’їзд до міста Первомайськ км 0+000 – км 8+200 (протяжність ділянки ремонту  8,2 км).

«Служба автомобільних доріг у Луганській області підготувала  проєктно-кошторисну документацію, були проведені всі тендерні процедури. Вже визначений підрядник на дорозі Р-66.

Днями ми  підписуємо  договір між Службою автомобільних доріг у Луганській області та підрядником, відразу приступаємо до роботи» – повідомив співрозмовник.

Наступний об’єкт – продовження ремонту дороги Н-26 Чугуїв – Мілове (через Старобільськ). Це дорога  поєднує  Харківщину та Луганщину, а також з’єднує  райони Луганської області. 

Дорога Н-26 починається в місті Чугуїв (Харківська область), на Луганщині проходить  через  місто Сватове, села Містки, Калмиківка, Підгорівка, місто Старобільськ, смт Біловодськ,  закінчується в смт Мілове  на кордоні з Росією.  

«Загалом на дорозі Н-26 буде відремонтовано понад 100 км дороги.

На черзі також дорога Н-21 на ділянці між Старобільськом та Новоайдаром. Розпочинаємо поточний середній ремонт на дорозі Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк, на ділянці км 20+000 – км 39+960» –  повідомив   Павло Цубер,

Ще на 175,6 км зараз розробляються проєкти по відновленню автомобільних доріг за рахунок Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР), на них ремонти розпочнуться в 2021 році.

Відновлення автомобільних доріг за рахунок коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку 

1) Ремонт автомобільної дороги Р-66 КПП "Демино-Олександрівка" – Сватове – Лисичанськ – Луганськ  на ділянці км 16+600 – км  86+600 (протяжністю 70 км) – проведена розробка проєктно-кошторисної документації.

2) Ремонт автомобільної дороги Р-66 КПП "Демино-Олександрівка" – Сватове – Лисичанськ – Луганськ  на ділянці км 93+400 – км 145+075 (протяжністю 51,6 км) – проведена розробка проєктно-кошторисної документації.

3) Ремонт ділянки автомобільної дороги  Т-13-02 КПП "Танюшівка" – Старобільськ – Бахмут на ділянці км 71+900 – км 93+500 (протяжністю 21,6 км) – проведена розробка проєктно-кошторисної документації.

4) Ремонт автомобільної дороги Т-13-02 КПП "Танюшівка" – Старобільськ – Бахмут на ділянці  км 101+000 – км 121+400 (протяжністю 20,4 км) – проведена розробка проєктно-кошторисної документації.

Варто додати, що за словами Голови Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Олександра Кубракова, «Масштаб дорожніх робіт у Луганській області у 2020 році є рекордним не тільки для області, але і для всієї країни. Луганщина – в лідерах за обсягами відновлених доріг у рамках «Великого будівництва». 

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

На фото – повністю відремонтована ділянка дороги Р-22, Станично-Луганський район, Луганська область.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.