Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Закінчили монтування карнизних блоків по лівій стороні Сватівського мосту, переходять на праву сторону

Закінчили монтування карнизних блоків по лівій стороні Сватівського мосту, переходять на праву сторону

Продовжуємо повідомляти про  роботи з капітального ремонту  Сватівського мосту.

Наприкінці минулого тижня мостобудівники закінчили монтаж карнизних блоків по лівій стороні Сватівського мосту (всього покладено 100 блоків) та приступили до монтажних робіт на правій стороні мосту. Всього на мосту буде встановлено 202 карнизних блоки. Також завезли бортовий камінь у кількості 70 одиниць.

У найближчі дні на об’єкт довезуть необхідну кількість карнизних блоків та бортового каменю. Роботи ведуться щоденно, без вихідних, тут працює  підприємство «Газпромресурс».

Як вже повідомлялося, керівництво Укравтодору наполягає на прискоренні робіт,  але треба не нашкодити при прискоренні якості самих робіт. Представники Служби автомобільних доріг у Луганський області проводять постійний контроль якості  на місці проведення робіт.

Начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський  в черговий раз проінспектував хід ремонту та розповів, що відбувається на мосту.

За  словами Віктора Циганського, після монтування  карнизних блоків та бортового каменю, ведеться армування тротуару для подальшої заливки бетоном. 

Наразі будівельники  переходять  на праву частину Сватівського мосту. Тут також встановлять карнизні блоки та бортовий камінь, потім – проведуть армування та бетонування тротуару, встановлять бар’єрні та перильні огородження.

Нагадаємо, що  робота з монтування блоків, дуже відповідальна, а складність монтажу карнизних блоків полягає у тому, що такий блок важить 170 кілограмів. Укладання його полягає потребує міліметрової точності.

За словами Віктора Циганського, планується 10 жовтня укладання  гідроізоляції, а потім 11 жовтня – покладання асфальтобетону. Всього буде покладено   три шари покриття на проїжджу частину мосту (нижній, середній, верхній шар). Це робиться для того, щоб подовжити строк служби дорожнього покриття.

Віктор Циганський підкреслив, що міст має бути сучасним та мати привабливий вигляд. Він повідомив, що наразі місцева влада дослухалася до вимог та організувала роботи із заміни стовпів  освітлення. Наприкінці минулого тижня таку роботу виконували сватівські комунальники. Окрім цього, необхідно також прибрати зарості, повалені дерева, чагарник, прибрати сміття.

Нагадаємо, що згідно з договором, закінчення робіт та введення Сватівського мосту в експлуатацію – грудень 2019 року. Але враховуючи соціальну та економічну важливість цього об’єкту, була досягнута домовленість про введення мосту в експлуатацію  раніше запланованого строку.

Нагадаємо, міст, розташований на автомобільній дорозі Н-26 «Чугуїв – Мілове» (км 136+662), був збудований у 60-ті роки XX століття. За час експлуатації, споруда зазнала значних руйнувань. В останні роки рух по мосту зазнав обмежень, як по вантажу так і по швидкості транспортних засобів.

Служба автомобільних доріг у Луганській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення капітального ремонту Сватівського мосту.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.