УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Закликаємо водіїв бути особливо уважними при проїзді небезпечних ділянок, де проводяться дорожні роботи

Закликаємо водіїв бути особливо уважними при проїзді небезпечних ділянок, де проводяться дорожні роботи

Останнім часом на Луганщині сталися резонансні ДТП, у тому числі на маршруті від Сєвєродонецька до Станиці Луганської. Як відомо, у Луганській області, саме зараз повним ходом, без вихідних, ведеться  ремонт цієї дороги. 

23.06.2020 сталася смертельна ДТП на дорозі  від Сєвєродонецька до Новоайдара. Була смертельно травмована жінка-водій RENAULT Kangoo.

22.06.2020  на автодорозі Н-21 в Новоайдарському районі також сталася  дорожньо-транспортна пригода за участю автомобілю «VOLKSWAGEN VENTO» та автобусу «РУТА». Внаслідок ДТП сталося перекидання автобусу. 5 пасажирів автобусу отримали тілесні ушкодження, з якими госпіталізовані до лікарні. Водій іномарки  та троє пасажирів внаслідок ДТП також отримали тілесні ушкодження та госпіталізовані до лікарні.

Служба автомобільних доріг у Луганській області висловлює щирі співчуття родинам, де є загиблі та постраждалі.

Будь-яка дорожня пригода це привід замислитися над тим, що правила дорожнього руху написані кров’ю. Дорога не пробачає дрібниць. Закликаємо  всіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися правил!

Служба автомобільних доріг у Луганській області вкотре  звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Варто зазначити, що під час проведення робіт дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Втім, такі ускладнення у русі потребують особливої уваги з боку водіїв, дотримання швидкісного режиму.

Дорожники працюють на дорозі, ризикуючи власним життям.  Кожного з них чекають вдома. Саме тому, вони розраховують на порядність всіх учасників дорожнього руху. Але на жаль, в Україні трапляються ДТП в яких постраждалими виявляються також дорожники.

Під час проведення робіт на території Луганської області,  місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується, люди працюють у спецодязі. Але часто виникають випадки, коли водії нехтують Правилами руху, перевищують швидкість.

Ще раз нагадуємо небезпечні для проїзду місця проведення робіт на маршруті від Сєвєродонецька до Станиці Луганської:

Дорога Т-13-09 Щастя – Широкий, на ділянці км 0+000 – км 37+350.

Дорога Р-22 КПП «Красна Талівка» – Луганськ, на ділянці км 26+630 – км 43+430.

Дорога Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар, на ділянці км 7+400 – км 44+960.

Дорога Н-21 Старобільськ – Луганськ,  на ділянці км 39+960 – км 71+960.

Служба автомобільних доріг у Луганській області вкотре наголошує - нова якісна дорога це не привід для перевищення швидкості.

Служба автомобільних доріг у Луганській області закликає всіх учасників дорожнього руху – дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. На дорогах працюють люди! Будьте уважними! Бережіть себе та оточуючих.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.