Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Заступник губернатора Вадим Данієлян подякував шляховиків і назвав їх «головним багатством дорожньої служби»

Заступник губернатора Вадим Данієлян подякував шляховиків і назвав їх «головним багатством дорожньої служби»

Новопризначений заступник голови губернатора Вадим Данієлян високо оцінює величезний практичний досвід, який він отримав під час роботи в Службі автомобільних доріг в Луганській області.

Про це Вадим Данієлян написав на своїй сторінці в Фейсбуці: «Своє прожите життя ділив на етапи - до школи - після школи, до армії - після армії, до весілля – після… Це дозволяло розпаковувати, складені в архів рутиною, мозкові файли. Останні події - перехід на нову роботу, визначить один з етапів мого життя».

Позитивний і багатозначний досвід роботи з дорожниками Вадим Данієлян особливо підкреслює «Робота з дорожниками Луганщини багато чому мене навчила: стійкості, впевненості, витримці, терпінню, вмінню приймати швидкі і сміливі рішення - зволікання дорога не прощає!

Абревіатури ПГМ, КДМ, КМА, ЩМА наповнилася для мене щоденним життєвим змістом. Бітум і емульсія без запаху яких не представляється життя будь-якого дорожника, зайняли пріоритетне місце в моєму щоденному лексиконі. І ми як справжні «дорогомани» (аналогія токсікомана) з тремтячими руками і ногами, з хвилюючим душевним збудженням, поспішали на дорогу відчути запах цих матеріалів!».

За словами Вадима Данієляна, головне багатство дорожньої служби – звичайні люди, прості трудяги, які своєю щоденною працею роблять все можливе для України і для рідної Луганщини: «Я познайомився з прекрасними людьми дорожниками - це Укравтодор, Служба автодоріг, Луганський облавтодор, керівники райавтодорів Луганщини, головні інженери, майстри, водії, дорожні робітники!

Іноді це цілі сімейні дорожні династії. Ці люди - справжні герої, які цілодобово, в будь-який час року не залежно від місця знаходження дороги або інших штучних споруд (мостів) виконують свій обов'язок і забезпечують проїзд по дорогах Луганщини!

Я хочу сказати величезне спасибі всім дорожникам Луганщини за спільну роботу! Наші відносини не припиняються, вони переходять на новий рівень! Спасибі хто вірив в мене, спасибі тим, хто не вірив - ви додавали мені впевненості та наполегливості».

Нагадаємо, 26 січня 2017 голова Луганської обласної державної адміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз своїм розпорядженням призначив Вадима Данієляна на посаду заступника голови облдержадміністрації. Вадим  Данієлян вищу освіту здобув у Луганському національному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка та Інституті післядипломної освіти і дистанційного навчання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Трудову біографію почав учнем слюсаря з ремонту автомобілів. Служив в лавах Збройних Сил України. Тривалий час займався бізнесом та очолював ряд великих підприємств. Останнє місце роботи – начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області. Депутат Луганської обласної ради V та VI скликань.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області