Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Завершуються роботи на дорозі Н-26 на під’їзді до міста Сватово

Завершуються роботи на дорозі Н-26 на під’їзді до міста Сватово

Головні роботи з відновлювання дорожньої інфраструктури Луганщини на дорогах державного значення відбуваються  на Сватівщині. Саме зараз закінчуються роботи  з укладання верхнього шару на ділянці  км 132+000-135+000 автодороги державного значення Н-26  «Чугуїв – Мілове».

До кінця травня дорожники планують влаштувати узбіччя та провести розмітку.

Хід ремонту, відповідність технологічному циклу знаходиться під контролем замовника — Служби автомобільних доріг у Луганський області.

Роботи з поточного середнього ремонту виконуються  приватним підрядником  - ТОВ «БК ЄВРОДОР» (місто Дніпро) - підприємством, яке було  обрано за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro.

Значення дороги  державного значення Н-26 «Чугуїв – Мілове» полягає у тому, що вона поєднує два регіони Харківщину та Луганщину, а також з’єднує  райони Луганської області.

За словами очільника Служби Юрія Бережного, в минулому році місцеві мешканці неодноразово зверталися до Служби автомобільних доріг з проханням провести ремонт саме цієї ділянки, яка розташована перед в’їздом у місто Сватово.

У минулому році вдалося зробити частину робіт з поточного середнього ремонту, а саме – покладено нижній шар, зараз ведуться  роботи з укладання  верхнього шару.

«До кінця травня роботи мають бути завершені, буде облаштоване узбіччя, проведено розмітку, встановлені знаки» -  запевнив представник підрядника, начальник проведення робіт на ділянці Андрій Гончаров.

Під час проведення робіт дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Безпека руху забезпечена  відповідними знаками та попереджувальним регулюванням.

Як відзначив начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський, потужна техніка приватного підрядника дозволяє працювати швидко та якісно.

«На сьогоднішній день на ремонті задіяні близько 20 співробітників, 5 одиниць сучасної імпортної техніки, серед яких асфальтоукладач TITAN, який має автоматизовану систему контролю за температурою укладання асфальту, плиту з подогрівом асфальтобетонної суміші» - повідомив Андрій Гончаров.

У свою чергу, Віктор Циганський підкреслив, що у травні поточного року роботи на зазначеній ділянці велися без вихідних, вахтовим методом. 

Саме тому, є очікування того, що за сприятливих погодних умов, до кінця травня всі роботи  на ділянці  км 132+000-135+000 будуть повністю завершені, згідно із завдань, які ставить перед підрядником   Служба автомобільних доріг у Луганській області.

Підрядники дають трирічну гарантію на безкоштовне відновлення відремонтованих ділянок.

Віктор Циганський також зосередився на тому, щоб  водії дотримувалися правил дорожнього руху, збавляли швидкість та з розумінням ставилися  до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

Дорога Н-26 – одна з  головних транспортних магістралей  Луганщини.  Служба автомобільних доріг у Луганській області послідовно втілює політику «Укравтодору»  вести роботи і рухатися поступово, переходячи від однієї пошкодженої ділянки до іншої.

Стосовно дороги Н-26 варто додати коментар начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області. Під час обстеження доріг у Сватівському районі, Юрій Бережной наголосив: «Дуже проблемною є ділянка Сватово-Мостки.

Найближчим часом (кінець квітня - травень) будуть проведені тендерні процедури і розпочнемо роботи. Поточний середній ремонт буде проходити на ділянках 148 + 000 – км 158 + 000 та 158 + 000 – км 161 + 000. Загальна протяжність цієї ділянки дороги Н-26 – 13 кілометрів».

Наступна складна ділянка, яку дуже «добре» знають водії,   ділянка км 161 + 000  – км 163 + 000 (дорога Н-26). Тут виявлені такі пошкодження - на окремих ділянках суцільне руйнування дорожнього одягу, лущення, руйнування країв дорожнього одягу, колійність, вибоїни, ямковість, руйнування покриття військовою  гусеничною технікою. Цього року тут буде проведено аварійні роботи.  

Нагадаємо,  у 2018 році основні зусилля дорожників були спрямовані на дорогу Н-26  «Чугуїв – Мілове».

Роботи проводилися у Сватівському районі  на ділянках км 110+735-км 113+800, км 117+000-км 120+000, км 126+625-км 130+000, км 130+375-км 132+000, км 135+000- км 136+020. Це в’їзд до Сватова зі сторони Куп’янського району, Харківської області.

За результатом весняного обстеження, було  виявлено, що зимовий сезон 2018/2019 відремонтовані ділянки  витримали дуже добре, пошкоджень немає.

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні - 274,8 км, регіональні - 222,5 км, територіальні - 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення.

Дороги місцевого значення з 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування. Служба автомобільних доріг у Луганській області несе відповідальність за стан справ на дорогах державного значення.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт. Дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.