УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » ЗМІ Луганщини - про ремонти та підготовку до зими

ЗМІ Луганщини - про ремонти та підготовку до зими

ЗМІ Луганщини,  як завжди, приділяють багато уваги стану справ у дорожній галузі.

«Луганщина.ua»  –  газета територіальних громад Луганської області. Газета виходить накладом у 50 тисяч примірників.  Її читають у багатьох куточках Луганщини, вона безкоштовно розповсюджується по всій області. 

Цього разу у свіжому номері  газети «Луганщина.ua»  йдеться про те, як дорожники Луганщини готуються до зими. Нагадаємо, згідно з окремого доручення голови Укравтодору Славоміра Новака та розпорядження ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» на Луганщині були проведені практичні навчання по підготовці  до зимового експлуатаційного сезону. Навчання проводилися на базі ДП «Луганський облавтодор»  на території Кремінського райавтодору.  До організації та проведення навчань були задіяні також Служба автомобільних доріг у Луганській області, представники Патрульної поліції Луганщини.

Газета «Попаснянський вісник» повідомляє про ремонт шляхопроводу, скоро планується урочисте відкриття мосту, який об’єднує Луганську та Донецьку області. Для можливості належного пересування мешканців району по Луганській області близько трьох тижнів тому розпочалися роботи з ямкового ремонту на автодорозі Покровськ – Бахмут – Михайлівка. Також у зв’язку з відкриттям мосту приводяться у належний стан зупинки громадського транспорту.

Ще у липні 2014 року міст, що з’єднує Луганську та Донецьку області на автошляху Покровськ – Бахмут – Михайлівка через залізницю, було пошкоджено незаконними збройними формуваннями. І ось, завдяки спільній співпраці районної та обласної влад та за підтримки українського уряду 11 червня розпочалися роботи з його капітального ремонту. До такої відповідальної роботи з відновлення транспортної інфраструктури Луганської області було залучено воєнізовану Державну службу спеціального транспорту. Докладніше про це читайте у газеті «Попаснянський вісник» в матеріалі «Міст планують відкрити ще до зими».

Сватівська газета «Голос громади» розповідає про ремонт дороги. про це йдеться у статті «У Сватовому дорога на Розкопану ремонтується. Чи встигнуть до зими?».  Трикілометрову ділянку державної траси «Чугуїв-Мілове» будує дорожня будівельна компанія «Євродор».

Головний інженер компанії Микола Тєрєтішин каже, що у будівництві задіяно 16 одиниць техніки. Дорогу поспішають закінчити до холодів.

— Ми проводимо поточний та середній ремонт дороги «Чугуїв — Мілове», яка проходить через Сватове. Загалом відремонтуємо 2,7 кілометри. На сьогодні фрезою зняли стару мінеральну суміш, яка була повністю зруйнована. Наразі облаштовуємо основу із органо-мінеральної суміші завтовшки 16 сантиметрів. Потім будемо класти нижній шар асфальтобетону 10 сантиметрів товщиною. А зверху ще один шар асфальту завтовшки 5 сантиметрів.

Роботи виконують два асфальтоукладача, вісім катків, автогрейдер, чотири самоскида, екскаватор. Органо-мінеральну суміш возять із Гракового Харківської області.

Дорожники кажуть, що поки вкладаються в графік робіт та у температурний режим. Не працюють тільки вранці, поки температура повітря не прогріється. Обіцяють до холодів все закінчити.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області