Служба автомобільних доріг в Луганській області
Останнім часом поширюється інформація про те, що дороги державного значення залишились без експлуатаційного утримання, а саме - нікому чистити сніг, проводити аварійний ямковий ремонт. Йдеться про те, що начебто у ДП «Луганський облавтодор» закінчився договір на експлуатаційне утримання доріг зі Службою автомобільних доріг у Луганській області і це може привести до зростання соціальної напруги серед населення Луганщини.
Під час апаратної наради розглянуто підсумки роботи Служби автомобільних доріг у Луганській області в 2018 році з відновлення транспортної інфраструктури.
Як відомо, у Києві у Державному агентстві автомобільних доріг України проходить захист планів Служб автодоріг в областях щодо будівництва, реконструкції та ремонтів на 2019 рік.
У Києві у Державному агентстві автомобільних доріг України проходить захист планів Служб автодоріг в областях щодо будівництва, реконструкції та ремонтів на 2019 рік.
У Луганській області прийнято Регіональну цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху. Днями на засіданні колегії облдержадміністрації розглянуто та затверджено проект Регіональної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Луганській області на період до 2020 року.
Сьогодні військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту, яка входить до Міністерства оборони України, працюють над відбудовою інфраструктури Донбасу. Військові працюють там, де, із-за реальної загрози, відмовляються працювати будь-які інші підрядники, за будь-які гроші.
На Троїцькому мосту, який знаходиться у Попаснянському районі впритул до лінії розмежування, майже завершені роботи. Наприкінці минулого тижня вже постелили асфальт, зараз встановлюється бар’єрне огородження. Планується, що здача мосту відбудеться наприкінці травня.
Підходять до завершення роботи із капітального ремонту мосту в селищі Троїцьке, Попаснянського району. Капітальний ремонт проводять військовослужбовці 26-го об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України.
Загальний обсяг коштів, які буде спрямовано на ремонт автомобільних доріг області становитиме 709 млн. грн.
26 Березня 2018 на сайті «Наші гроші» (головний редактор - Олексій Шалайський) вийшов матеріал, який мав провокаційний заголовок – «Укравтодор» оплатить з бюджету України ремонт доріг в ОРЛО?»